Опис
Автоакустика Mac Audio Mac Mobil Street 2.16 F
Особливості:
- Дифузор з пресованої целюлози зі спеціальним покриттям
- Сталевий кошик з додатковою вентиляцією для збільшення максимальної потужності і з незначною монтажною глибиною
- Полегшений підвіс для високої ефективності
- Анодований високочастотний динамік з універсальними монтажними аксесуарами
- Підвіс і магнітна система з технології KLIPPEL®
Характеристики:
- Максимальна потужність, Вт : 240
- Номінальна потужність, Вт : 60
- Імпеданс, Ом : 4
- Частотний діапазон, Гц : 40 - 21000
- Чутливість, дБ : 91
- Кросовер, Гц : 4000
- Матеріал НЧ-дифузора : анодований полікарбонат
- Матеріал НЧ-дифузора : пресована целюлоза
- Монтажний діаметр НЧ-динаміка, мм : 142
- Монтажна глибина НЧ-динаміка, мм : 42
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mac Audio |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴/комплект






