Протитуманні LED фари StarLight HP-GZD-400-01 DAF-105 (XF, CF, LF)
Опис
- Виробник: StarLight
- Колірна температура: 5500K
- Гарантія: 12 місяців
- Корпус: алюміній
- Потужність, W: 70
- Напруга, V: 12/24
- Світловий потік: 3400
- Країна-виробник товару: Китай
- Тип діодів: 3570
Герметичні світлодіодні лід модулі (лінзи) LED протитуманного світла на вантажні автомобілі DAF, 12/24V 3.0″, комплект 2шт.
Призначені для повноцінного покращення світла (ближнє світло у ПТФ) 12/24 вольти. Одні із найефективніших моделей лінзованих герметичних модулів за показниками яскравості!
Важливо! Для більшої впевненості відповідно до розмірів і типів кріплення, будь ласка, перевірте оригінальну модель кріплення автомобіля та розмір фари. Наведені моделі, не гарантують 100% відповідність: ПТФ DAF XF105, CF65, CF75, CF85, LF45, LF55.
- Рівна світлотіньова межа ближнього світла з широким охопленням узбіччя
- Яскраве та комфортне біле світло 5500К забезпечує чудову видимість у будь-яких погодних умовах. — Вбудований драйвер та герметичний роз'єм забезпечує стабільну роботу лінз навіть в екстремальних умовах
Характеристики:
- Напруга: 12/24V (18-30В)
- Потужність одного модуля 45W
- Режим ближнього світла
- Колірна температура: 5500K (нейтральне біле світло)
- Типорозмір 3.0 дюйма
- Ціна вказана за повний комплект із 2х лінз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Протитуманні фари |
| Виробник | Starlight |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 3400 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 360 ₴/комплект










