Протитуманні LED фари Starlight HP-GZD-145-01 D=90мм (Renault, Citroen, Ford, Mitsubishi, Peugeot)


Опис
- Виробник Китай
- Напруга (V) 12-18
- Потужність (W) 45
- Діаметр (мм) 90
- Тип світла СТГ
- Тип світлодіоду 3535
- Форма корпусу: Кругла
- Колір світіння Холодний білий
- Колірна температура (К) 6000
- Світло-тіньова межа Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Mitsubishi, Ford |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Starlight |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Кросс-номери | Citroen 14501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴/комплект


