Протитуманні LED фари Starlight HP-GZD-206-13 Lexus, Toyota (Avensis, Camry, Corolla, Prius, RAV4)


Опис
Starlight HP-GZD-206-13 Lexus, Toyota (Avensis, Camry, Corolla, Prius, RAV4)
Кругла додаткова фара у штатному зі світлотіньовим кордоном • Кількість світлодіодних елементів – 7 шт. з лінзою• Тип світлодіодних елементів: 3535• d мм: 90
- Виробник Китай
- Напруга (V) 12-18
- Потужність (W) 36
- Діаметр (мм) 90 (3,54")
- Додаткові функції немає
- Тип світла СТГ
- Тип світлодіоду 3535
- Форма корпусу Кругла
- Колір світіння Холодний білий
- Колірна температура (К) 5000
- Світло-тіньова межа Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, RAV4, Avensis, Prius |
| Тип | Протитуманні фари |
| Виробник | Starlight |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 36 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴


