Протитуманні LED фари Starlight HP-GZD-206-09 з функцією денних ходових вогнів



Опис
Starlight HP-GZD-206-09+DRL Lexus, Toyota (Avensis, Camry, Corolla, Prius)
Кругла додаткова фара у штатному місці зі світлотіньовим кордоном з ДХО. • Кількість світлодіодних елементів – 5 прим. з лінзою. Тип світлодіодних елементів: 3535. Діаметр, мм: 90 (3,5”)
- Виробник Китай
- Напруга (V) 12-18
- Потужність (W) 36
- Діаметр (мм) 90 (3,54")
- Додаткові функції DRL
- Тип світла СТГ
- Тип світлодіоду 3535
- Форма корпусу Кругла
- Колір світіння Холодний білий
- Колірна температура (К) 5000
- Світло-тіньова межа Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Prius, Camry, Avensis, Corolla |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Starlight |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 36 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴


