Протитуманні LED фари Starlight HP-GZD-206-02 Lexus, Toyota (Avensis, Camry, Corolla, Prius, RAV4)
837 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 52316
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Starlight HP-GZD-206-02
Світлодіодні протитуманні фари для встановлення в штатні місця або заміни заводських протитуманних фар. ПТФ створюють чіткий світло-тіньовий кордон, а значить абсолютно не сліплять водіїв зустрічних авто. Довгий термін служби та низьке споживання енергії дозволяють використовувати фари в безперервному режимі вдень як денні ходові вогні та вночі як додаткове освітлення.
Застосовність:
- Toyota Allion 2007-2016;
- Toyota Axio/Fielder 2007-2015;
- Toyota Aqua 2011-2018;
- Toyota Auris 2007-2016;
- Toyota Avensis 2007-2014;
- Toyota Camry V40 2006–2011;
- Toyota Camry V50 2011-2014;
- Toyota Camry V55, V70 2014-2019;
- Toyota Corolla E140/E150 2007-2013;
- Toyota Corolla E180 2013-2018;
- Toyota Highlander 2, 3 2007-20018;
- Toyota Yaris 2005–2011;
- Toyota Land Cruiser Prado J150 2009–2020;
- Toyota Land Cruiser 200 2016+;
- Toyota RAV4 2005-2016;
- Toyota Vitz 2005-2014.
Особливості:
- Значне покращення видимості;
- Підвищення безпеки;
- Довгий термін служби понад 5000 год;
- Герметичність;
- Споживання енергії в кілька разів менше від штатних галогенних ламп.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга живлення: 12В;
- Температура свічення: 5000К;
- Температура експлуатації: від -30 до +50 С;
- Світлодіод (чіп): CSP;
- Водонепроникність: IP68;
- Реальна потужність: 30+30Вт;
- Яскравість: 3000Лм.
- Ціна вказана за комплект (2 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Vitz, Yaris, Corolla, Land Cruiser, Auris, Camry, Avensis, RAV4, Highlander, Allion |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Starlight |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴/комплект








