LED лампи ALed Н1 6000K 25W Н1F01 для рефлекторних фар




Опис
ALed Н1 6000K 25W Н1F01 для рефлекторних фар
Нова модель надкомпактних ламп від Aled Lighting. Лампа призначена для заміни попередньої серії А01. Більш потужна, добре сфокусована, яскрава і чітка лампа у всіх сенсах цього слова. Зустрічайте нового лідера ринку серхкомпактних ламп з
активним охолодженням!
- Цоколь: Н1
- Потужність: 25W
- Світлодіод (чіп): TNX3050 Напруга: 12V DC
- Водонепроникність: IP 68 Матеріал: Алюміній/Мідь
- Колірна температура: 6000К
- Термін служби діода: 30 000 годин
- Робоча температура: -40C-+85C
- Застосування: ближнє світло / дальнє світло / підсвічування повороту
- Активне кулерне охолодження
- Індекс (код): F01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴


