Опис
Edge EDBX150.4-E1
- Бренд: Edge
- Клас підсилювача: А/В
- Кількість каналів: 4
- Номінальна потужність RMS у 2 Ом, Вт: 4 х 150
- Номінальна потужність RMS 4 Ом, Вт: 4 х 100
- Опір: 4 Ом
- Високорівневий вхід: є
- Розміри, мм: 310 х 224 х 58
- Запобіжник, А: 2 х 25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edge |
| Кількість каналів | 4 |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 310 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 100 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 150 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴










