Середньочастотна акустика EDGE EDSPRO6-E3
Опис
Основні характеристики
- Тип Середньочастотна АС
- Типорозмір 16.5 см (6.5 дюймів)
- Потужність 400 Вт (номінальна), 800 Вт (максимальна)
- Діапазон відтворюваних частот 110 – 12000 Гц
- Чутливість 99 дБ
- Імпеданс 4 Ом
Динамік
- Матеріал дифузора непресований папір
Настановні розміри
- Настановний отвір 145 мм
- Настановна глибина 70 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 99 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 110 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 12000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴/комплект











