Опис
- Тип акустичної системи: Середньочастотний динамік
- Кількість динаміків: 2
- Кількість смуг: 1
- Монтажна глибина, див: 7.8
- Розмір динаміка, див: 16.5 (6,5")
- Монтажний діаметр, см: 14.5
- RMS номінальна потужність: 175 Вт.
- Максимальна потужність: 350 Вт
- Чутливість: 90 дБ
- Частотний діапазон, Гц: 160 - 10 000
- Опір: 4 Ом
- Підсилювач, що рекомендується: EDA350.2-E7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 175 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 160 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 009 ₴








