Твітер EDGE EDS1SQTN-E1 - це чудовий компонент для автомобільної аудіосистеми, розроблений для тих, хто полюбляє високоякісний звук з точним і плавним відтворенням високих частот. Твітер має унікальну конструкцію рупора, яка забезпечує широку смугу пропускання та ідеально поєднується з будь-яким середньочастотним динаміком EDGE.
Діафрагма твітера виконана з шовкового матеріалу, що забезпечує природне і плавне відтворення вокалу і розширений діапазон високих частот. Такий дизайн твітера дає змогу отримати звук з високою чіткістю і відмінною деталізацією.
Твітер EDGE EDS1SQTN-E1 має одну смугу і номінальну потужність 100 Вт, максимальну потужність 200 Вт і чутливість 96 дБ. Діапазон частоти становить від 1200 до 20000 Гц, а імпеданс дорівнює 4 Ом. Діаметр динаміка становить 1.9 дюйма (48мм).
Для досягнення максимальної якості звуку, рекомендується використовувати твітер з підсилювачем EDGE EDA100.4-E7. Завдяки своїм високим технічним характеристикам та інноваційному дизайну, твітер EDGE EDS1SQTN-E1 є чудовим вибором для автолюбителів, які хочуть отримати високоякісний звук у своїй автомобільній аудіосистемі.
- Розмір 1.9" (4.8см)
- Виконання круглі
- Номінальна потужність RMS 100 Вт
- Чутливість 96 дБ
- Опір 4 Ом
- Матеріал дифузора шовк
- Колір дифузора чорний
- Кошик динамік литий
- Захисні сітки
- Країна виробник Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 2" |
| Форма | Кругла |
| Мінімальний діапазон частоти | 1200 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
- Ціна: 1 287 ₴





