LED лампи Qline Ultra VW-H7 6000K для Volkswagen Golf 6, Golf 7, EOS, Jetta 6, Passat B7, Tiguan

4 349 ₴
3 479 ₴
- В наявності
- Код: 34526
Чергова серія світлодіодних модельних ламп компанії Qline. Дані лампи призначені для заміни штатних нестандартних галогенових ламп без додаткових перехідників та "танців з бубном".
Виробник врахував всі моменти та нюанси, які можуть виникнути під час встановлення:
- Система Plug&Play - дістав стару, вставив нову та забув...
- Не викликає помилок, не вимагає додаткових обманок і доробок.
- біполярна технологія, яка виключає помилки при підключенні
- Має вбудований EMS фільтр, який усуває перешкоди на радіо
- Не моргає при включенні двигуна
- Має ідеальний фокус, що повністю повторює свічення штатної лампи.
- Автоматично регулює яскравість – коли автомобіль стоїть, система автоматично зменшує яскравість для зменшення споживання струму та перегріву лампи.
У лампі використовується чіпсет TNX, який при доволі не високій потужності видає досить яскравий потік яскравого білого світла і має довгий термін служби до 50 тисяч годин. Такий показник став реальним завдяки унікальній системі охолодження – спеціальна система аналізує манеру їзди та підлаштовує яскравість. Коли автомобіль стоїть – потужність і відповідно яскравість зменшується для економії струму та охолодження лампи. Для охолодження використовується великий алюмінієвий радіатор, який відводить тепло від чіпа.
Сумісна з автомобілями:
VW:
-
Golf 6,
-
Golf 7,
-
EOS,
-
Jetta 6,
-
Passat B7,
-
Tiguan 1-2.
Характеристики:
-
Цоколь: Н7.
-
Потужність: 20W;.
-
Світлодіод (чіп): високотемпературний TNX.
-
Напруга: 9-16V DC.
-
Водонепроникність: IP 68
-
Матеріал: алюмінієвий сплав 6063
-
Світловий потік: 5000 Lumen;
-
Колірна температура: 6000К.
-
Охолодження: Радіатор.
-
CAN-BUS обманка: так
-
EMS фільтр - так
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | Ultra |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 479 ₴


