LED фара комбінованого світла Aled 49-20 240W 6000K 49B810
Додаткове дальнє світло
Комплект:1 фара, кріплення
Провід у комплект не входить!
Підходить провід: для 1 шт. Н1-1 для пари Н1-2
Багатофункціональна
Передня панель без гвинтів, нова у дизайні світлодіодних балок.
Оновлена конструкція радіатора для ефективнішого відведення тепла.
Поліпшена водонепроникна ефективність
Менше профіль та менше корозії
Швидке розсіювання тепла на задній панелі, більше світла
Оптимізований оптичний дизайн
-
Поліпшена конструкція відбивача для більш високої ефективності променя
-
Висока ефективність OSRAM P8 LED CHIPS
Найбільш оптимізована продуктивність на ринку
Оптимізований комплексний дизайн
-
Тонкий профіль для зручної установки в бампер та радіаторну решітку
-
Два варіанти монтажу для спрощеної установки
-
Оптимізація тепла для найбільшої світлової ефективності та збалансованої ваги
Характеристики:
-
Модель:49B810
-
Тип:COMBO (дальнє світло)
-
Напруга:9-36V DC
-
Діод:40 x 6W OSRAM LED
-
Потужність:240W
-
Світло:Білий (6000К)
-
Водонепроникність:IP67
Технічна специфікація
-
Розмір 20'' 50 см
-
Тип освітлення Дальнє світло
-
робоча напруга 9-36 Вольт
-
Потужність 240 Ватт
-
Світлова температура 6000 Кельвінів
-
Водонепроникність IP 67
-
Чіп (Діод) 40 x 6W OSRAM LED
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Ширина | 558 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Цоколь | LED module |
| Функція світла | З дальнім світлом |
| Виробник | Osram |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | Combo |
- Ціна: 4 687 ₴











