Середньочастотні динаміки EDGE EDBXPRO6W-E0




Потужні середньочастотні динаміки з ідеальним балансом між якістю звуку і ціною. Динаміки EDGE EDBXPRO6W-E0 відрізняються невеликою глибиною установки - всього 61 мм, що дозволяє їх встановлювати навіть в карти дверей. Типорозмір динаміка 6,5 дюймів - це 16,5 см. Володіє великим запасом гучності - номінальна потужність дорівнює 150 Вт, а максимальна - 300 Вт, що дозволяє їх використовувати як в повсякденних аудиосистемах, так для змагань з автозвуку. В якості матеріалу дифузора використовується пресована целюлоза, підвіс - з тканини, а корзина динаміка - з високоякісної штампованої сталі. Звукова котушка має розмір 1.5 дюйма - 38.1 мм, опір - 4 Ом.
Переваги:
Відрізняються великим запасом гучності і широким діапазоном частот від 100 до 20000 Гц.
Забезпечують високу якість звучання музики без сторонніх звуків при будь-якій гучності.
Дуже висока чутливість - 90 дБ, що гарантує високий рівень якості та звукового тиску від динаміка.
Опір динаміка становить 4 Ом, що необхідно враховувати при узгодженні з підсилювачем.
Установча глибина дорівнює 61 мм, інсталяційний діаметр 140 мм.
Комплект включає в себе два динаміка, інсталяційний набір, керівництво для користувача.
загальні характеристики
• Тип: Середньочастотники
• Типорозмір: 6.5" (16.5см)
• Номінальна потужність (RMS): 150 Вт
• Максимальна потужність: 300 Вт
• Діапазон частот, що відтворюються: 100 - 20000 Гц
• Чутливість (SPL): 90 дБ
• Діаметр котушки: 1.5" (38.1 мм)
• Матеріал магніту: Ферріт
• Матеріал дифузора: Целюлоза
• Матеріал підвісу: Тканина
• Тип кошику: Штампована сталева
Додатково
• Рекомендована частота зрізу (HPF): 160 Гц
Розміри та упаковка
• Зовнішній діаметр, мм: 167
• Діаметр установки, мм: 145
• Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
- Ціна: 1 909 ₴


