Модуль обходу іммобілайзера Pandora DI-04
За допомогою цього пристрою можна легко і просто реалізувати управління штатної охоронною системою, відкриття багажника, функції «комфорт», реалізувати активний обходу штатного іммобілайзера на тих автомобілях, на яких даний функціонал доступний із шин CAN/LIN, або з допомогою аналогових підключень. Крім того, вільна логіка програмування робить доступною реалізацію практично будь-яких вимог професіоналів по захисту від угону, включаючи функціонал микрореле BT-01.
Модуль DI-04 дозволяє ефективно і сучасно вирішити проблему з організацією дистанційного запуску двигунів і роботи штатної системи охорони на автомобілях останнього покоління від Mercedes, BMW, RangeRover, Volvo, Audi, Volkswagen та інших, обходу штатного іммобілайзера, який поки що не змогла запропонувати жодна компанія в світі.
Запасний брелок у цьому разі підлягає частковому розбиранні, розпайці кнопок управління і наведення лінії живлення від вбудованого стабілізатора 3,3 Ст.
Модуль радикально зменшує кількість роботи для організації заявлених функцій і піднімає якість, скорочуючи ризики пошкодження. У корпусі даного модуля комфортно розміщуються практично всі брелоки вищеперелічених сучасних автомобілів – найбільші розміщуються в корпусі частково в розсунутому стані, що легко фіксується стяжками і професійної ізоляційною стрічкою.
Pandora DI-04 сумісний з усіма сучасними охоронно-сервісними та охоронно-телеметричними комплексами Pandora і Pandect c Bluetooth-інтерфейсом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pandora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Модуль обходу штатного іммобілайзера |
- Ціна: 2 058 ₴





